Наш дитячий садок

Дошкільний підрозділ НВК "ЗНЗ І - ІІІ ступенів №19 - ДНЗ "Лісова казка"  дбає про забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти, створення кожному малюкові рівних з його однолітками умов для подальшого навчання у школі, успішного особистісного розвитку.

Заклад розташований в затишному місці, має впорядковані ігрові майданчики.

Створено гарні умови для дітей: естетично оформленні групові приміщення, сучасні меблі та декорації, предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми від 2 до 7 років "Дитина".

В дошкільному підрозділі НВК функціонує 5 вікових груп. Тепло, затишно і любо в садочку малечі, бо поряд з дітьми творчий колектив, який всю душу віддає дітям.

Ми дорослі працюємо в дитячому садку, щоб подарувати дітям радість спілкування, стати їх друзями і партнерами в будь-яких справах, дати кожній дитині шанс розкритися, розвинути свої таланти та здібності.

Ласкаво просимо до нашого садочку!