Консультпункт

Шановні батьки!

Згідно   Закону України  «Про дошкільну  освіту», дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні.

Звертаєм Вашу увагу:   відповідальність за здобуття дітьми дошкільної освіти  покладається на батьків або осіб , які їх замінюють.

За Вашим бажанням дитина може здобувати освіту:

1) у закладі дошкільної освіти;

2) у сім'ї до досягнення п'ятерічного віку з залученням фахівців у галузі освіти.

В нашому дошкільному підрозділі НВК працює Консультативний центр  для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей , які виховуються в умовах сім’ї. Спеціалісти Консультативного центру можуть надати Вам педагогічну допомогу  у  вихованні та навчанні дітей.

Телефон для довідок:  7-53-73